Beşiktaş'tan Nahuel Molina'ya kanca

Gelecek sezon için transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş'ın Boca Juniors'dan ayrılan sağ bek oyuncusu Nahuel Molina'ya sözleşme önerdiği iddia edildi.

04.07.2020    17:42

Arjantin basınında yer alan haberlere göre, Siyah-beyazlılar, Arjantin devi Boca Juniors ile sözleşmesi biten 23 yaşındaki sağ bek oyuncus Nahuel Molina'ya üç yıllık kontrat önerdi. Arjantinli futbolcunun da Beşiktaş'a gelmeye sıcak baktığı öğrenildi.

GÖKHAN GÖNÜL'ÜN YERİNE

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin "Sağ bekimiz Gökhan, kalsın istiyoruz. Eğer olmazsa bir arayış içine girmek zorundayız. O olursa, yanına daha genç bir arkadaş alırsınız." sözleri sonrasında siyah - beyazlılar, bu bölge için ilk adımı atmış oldu. Sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Gökhan Gönül'ün geleceği hala belirsizliğini koruyor.

UDINESE'Yİ REDDETTİ

İtalya Ligi Serie A takımlarından Udinese de Molina için görüşmelere başlamış ancak bir noktadan sonra ilerleme kaydedilemeyince oyuncu, transferden vazgeçmişti.

Molina, alt yapısından yetiştiği Boca Juniors'da 9 resmi maçta görev  alıp1 asist yaparken; kiralık olarak formalarını giydiği Defensa ve Rosario Central'da ise 55 maçta görev alıp 2 gol - 3 asist üretti.

Sporx

Son Güncelleme : 08.07.2020 - 14:33
Sıradaki Haber Yükleniyor